אודות הקמפוס

רוצים לשמוע עוד על תוכניות הלימוד שלנו? בואו נפגש!

מידע כללי

בקמפוסים החרדיים בקריה האקדמית אונו, קיימות תוכניות לימוד רבות לתארים שונים. תוכניות לימודים אלה מעניקות לסטודנטים השכלה אקדמאית בתחומים אשר יאפשרו להם לרכוש מקצועות מבוקשים בשוק התעסוקה. הלימודים מתקיימים בצורה המתאימה לאורח החיים החרדי: ימי לימוד שונים לגברים ונשים, מסלולי הלימוד והתוכן הנלמד נבחרו בצורה מוקפדת תוך התאמה לקהל היעד, וכל מסופי המחשב מסוננים. בקמפוסים החרדיים תוכלו להשתלב בלימודים אקדמיים לתואר במקצועות יוקרתיים ורווחיים, באווירה לימודית, חברתית וקהילתית המתאימה לאורחות חייכם. 

למה אקדמיה?

עולם התעסוקה המודרני מציע מגוון רחב של מקצועות. ואולם ככלל, יש הבחנה משמעותית בין מקצועות אקדמיים ומקצועות שאינם אקדמיים. במקצועות האקדמיים אנו יכולים לראות גרף הכנסה שהולך וגדל עם השנים.
רוב הצעירים נכנסים לשוק העבודה עם שכר התחלתי נמוך יחסית, ואולם התואר האקדמי בשילוב עם ניסיון תעסוקתי מבטיח לרוב עלייה קבועה בשכר. בכל התחומים האקדמיים היישומיים הנלמדים בקריה האקדמית אונו יש פוטנציאל צמיחה ממשי בכושר ההשתכרות שלכם, כמו למשל: חשבונאות, כלכלה וניהול כספים, משפטים, מנהל עסקים, פרסום ותקשורת שיווקית, משאבי אנוש, חינוך וחברה, שמאות מקרקעין, ניהול נכסים, יזמות ושיווק נדל"ן, חינוך וחברה או מקצועות הבריאות.
בסופו של דבר, תואר אקדמי הינו אמצעי ההכנסה הטוב ביותר שיש בשוק התעסוקה הישראלי. אנו נפגשים עם בוגרים רבים, עורכי דין, רואי חשבון, יזמים ואנשי חינוך, המספרים כולם את אותו הסיפור. כעצמאיים או כשכירים, התואר האקדמי הינו נכס שישביח את המיומנויות שלכם ובעז"ה את שכרכם משנה לשנה.

למה קמפוס חרדי?

הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו מונים אלפי סטודנטים במגוון רחב של תחומי לימוד, זאת לצד אלפים רבים שכבר סיימו את לימודיהם ופנו לעולם התעסוקה. חלק מבוגרנו השתלבו בתפקידים יוקרתיים כעצמאיים וכשכירים במגזר הציבורי והפרטי.
מאחורי הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו עומדת תפיסת עולם עשירה ומגובשת. אין מדובר רק על לימודים בהפרדה מגדרית, אלא על הבנה מעמיקה ביחס לצרכים האקדמיים, הכלכליים, החברתיים והתרבותיים של הסטודנט והסטודנטית החרדיים. תפיסה זו מתבטאת בלו"ז אקדמי ייחודי, במערך סיוע עשיר, בהענקת האפשרות להשלמת לימודי בסיס נדרשים, בהקניית כלים אורייניים, במועדי לימוד מותאמים ועוד. כל אלו מובילים את הקריה האקדמית אונו לעמוד בחזית האקדמית המיועדת עבור הציבור החרדי, ולהתגאות במפעל ייחודי זה.

מכינה קדם אקדמית לגברים

המכינה הקדם אקדמית נועדה למועמדים ללא בגרות ו/או פסיכומטרי שאינם עומדים בתנאי הקבלה לתארים השונים, אשר בסיומה מאפשרת להשתלב בלימודים אקדמיים. המכינה מתקיימת בקמפוס החרדי מדי שנה. בוגרי המכינה משלימים את לימוד היסוד ברמה הגבוהה והמקצועיות ביותר ובתום המכינה מתקבלים ללימודים אקדמיים.

מכינה קדם אקדמית לנשים

המכינה הקדם אקדמאית נועדה למועמדות ללא בגרות ו/או פסיכומטרי שאינן עומדות בתנאי הקבלה לתארים השונים, אשר בסיומה מאפשרת להשתלב בלימודים אקדמיים. המכינה מתקיימת בקמפוס החרדי מדי שנה. בוגרות המכינה משלימות את לימוד היסוד ברמה הגבוהה והמקצועיות ביותר ובתום המכינה מתקבלות ללימודים אקדמיים.

מלגות

מלגות המיועדות לסטודנטים וסטודנטיות בקמפוסים החרדיים בקריה האקדמית אונו. הזכאות למלגות השונות מותנות על פי קריטריונים שנקבעו מראש. כמו כן, הקריה האקדמית אונו מעניקה לסטודנטים ולסטודנטיות בקמפוסים החרדיים מלגה המתקבלת באופן אוטומטי עם הקבלה ללימודים ללא צורך בהגשת בקשה.
אנו מברכים אתכם בהצלחה רבה באשר תלכו ויה"ר שתשרה שכינה במעשי ידיכם.